2023 OyunlarıEn YeniGüncellenenPokemon GO Bedava TokenPopülerVideolu

Pokemon GO Bedava Token ve Hesaplar

Pokemon GO Bedava Token

Pokemon GO Bedava Token ve Hesaplar konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Pokemon GO Bedava Token ve Hesaplar yurtdışı kaynaklı bir websitede bulunup türkçeleştirerek sizlere sunuyoruz.

Pokemon GO Bedava Token

Pokemon Go her zaman, keşfetmeyi teşvik etmek ve oyuncuları bu şekilde oynamaları için ödüllendirmekle ilgili olmuştur.

Pokemon GO Bedava Token Nasıl Alınır

Bununla birlikte, covid-19 yayılmaya başladığından beri, oyuncuların bir süre dışarıda seyahat edemeyecekleri çok açık hale geldi ve bu, oyunda ücretsiz Pokecoin kazanma yeteneğinin, yalnızca dışarıdan ödüllendirildiği için büyük zarar gördüğü anlamına geliyor. spor salonlarını savunmak gibi faaliyetler.

Neyse ki, oyunun geliştiricisi Niantic, oyunda PokeCoins kazanmanın eskileri kadar talepkar olmayan ve hatta evinizin rahatlığında çok sayıda ücretsiz oyun içi para birimi kazanmanıza izin veren yeni yollar ekledi.

Hayranlar, uzun süre gerçek para harcamak zorunda kalmadan evden PokeCoins’i güvenli bir şekilde kazanmanın yollarını soruyorlardı ve bunun gerçekleşmesi için sadece bir pandemi gerekiyordu.

Yeni değişiklikleri dengelemek için genel olarak jeton kazanma sisteminde yapılan birkaç değişiklik var ve yeni değişiklikleri açıklayan ve size ücretsiz PokeCoins kazanmanın yeni yollarını en kolay şekilde tanıtan mükemmel bir rehber oluşturduk! Başlayalım.

Pokemon GO Bedava Token Videolu Anlatım

Mevcut sistemde yapılan ana değişiklik, tek bir günde alabileceğiniz jeton sayısını dengelemek için Spor Salonlarını savunmanın artık eskisinden daha az karlı olmasıdır.

Bu, spor salonlarından daha önce 50 yerine günde yalnızca 30 ücretsiz PokeCoin alabileceğiniz anlamına gelir. Ve ücretsiz 20 jetonun geri kalanı, tartışacağımız yeni olan diğer etkinliklerden yapılabilir. Toplam miktar hala günde sadece 50 jetondur, bu nedenle işleri daha hızlı yapmak istiyorsanız gerçek para harcamanız gerekecektir.

Her seferinde aynı aktiviteleri tekrarlayıp para alamazsınız, bunlar her gün rastgele öne çıkarılır ve oyunun size öne çıkardığı şeyleri tamamlamanız gerekir.

Artık kuralların dışına çıktığımıza göre, Pokemon Go’da ücretsiz jetonları nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Pokemon GO Bedava Token Adımlar

Mükemmel Bir Atış Yapın – Oldukça basit, sadece mükemmel bir Poke Ball atışı gerçekleştirmenin temel yöntemini takip edin.
Evolve a Pokemon – Herhangi bir Pokemon olabilir, sadece oyun öne çıktığında yapın
Harika Bir Atış Yap – Standartların daha düşük olması dışında Mükemmel Atış ile aynı
Yabani bir Pokemon’u tuzağa düşürmek ve onları yakalamak için bir Berry kullanın – Açıklayıcı, bir Pokemon yakalayın ama onları cezbetmek için önce bir Berry kullanın
Arkadaşınızın fotoğrafını çekin
Bir Pokemon’u Güçlendirin
Bir Pokemon Yakala – Burada Berry gereksinimi gibi özel bir şey yok, sadece bir Pokemon yakala
Güzel Bir Atış Yap – Harika Atış ile aynı, ancak standartlar daha da düşük
Transfer a Pokemon – Oyunun transfer özelliğini kullanın ve Pokemon’unuzu gönderin
Bir baskın kazanın – Oyunun baskın patronlarından birine katılın ve onlara karşı kazanın
Bir Spor Salonu Savun – Pokemon’unuz Spor Salonunda ne kadar uzun süre kalırsa, günlük sınıra ulaşana kadar o kadar çok PokeCoin kazanırsınız. Bu durumda Pokemon’unuzu kaldıracak ve sonunda toplam tutarı alacaksınız.
Bunlar Pokemon Go’da bedava jeton almanın 11 ana yolu ve bunların çoğu evinizin rahatlığında yapılabilir, böylece vahşi doğaya koşmanıza gerek kalmaz! Bu yöntemler size uymuyorsa, oyun içi para birimini almak için gerçek para harcamanız gerekecektir.

Ancak yöntemler çeşitlidir, bu nedenle en az biri oyun tarzınıza ve sabrınıza uygun olacaktır.

Rehberin yardımcı olduğunu umuyoruz, herhangi bir sorunuz veya fikriniz varsa yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın! Ayrıca, web sitesindeki aynı derecede yardımcı olan diğer kılavuzlarımızdan bazılarına göz atmayı unutmayın.

Tüm oyun hileleri için Hilemi

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu