2023 OyunlarıEn YeniGüncellenenPopülerVideolu

Lost Abyss Hile – Kanıtlı – Videolu

Lost Abyss Hile

Lost Abyss Hile – Kanıtlı – Videolu konumuza hoşgeldiniz. Lost Abyss Hile – Kanıtlı – Videolu beklenen ve yurtdışı kaynaklı bulunan bir hiledir.

Lost Abyss, düşman bir bölgede canlandırıcı maceralar yaşayacağınız NetEase tarafından geliştirilen yeni hayatta kalma oyunudur. ‘Denizin Gözü’ deniz felaketinden sonra, insanlığın büyük bir kısmı denizin derinliklerine battı. Göreviniz, hayatta kalmanıza yardımcı olacak nesneleri ve eşyaları toplarken tüm düşmanları alt etmektir.

Lost Abyss Hile
Lost Abyss Hile

Lost Abyss’te, bu açık dünyayı keşfederken muhteşem 3D grafikler bulacaksınız. Karakterinizin görünüşünü seçtikten sonra, herhangi bir zorluk karşısında hayatta kalma kapasitenizi kanıtlamaya hazır olacaksınız. Ancak, her bir tehlikeden kaçınmak kolay olmayacaktır. Tüm düşmanlarınızı yenmek istiyorsanız, dikkatli olmanız ve her garip harekete dikkat etmeniz gerekecek.

Lost Abyss Hile Nasıl Yapılır ?

Lost Abyss’te sizi yok etmeye çalışacak uğursuz yaratıklarla yüzleşmeniz gerekecek. Silahları toplayarak ve bulduğunuz objelerle yenilerini yaparak, yenilmeden ilerlemenize yardımcı olacak bir cephanelik kurabileceksiniz. Her görev boyunca, haritanın her alanında hareket etmenize yardımcı olacak sezgisel kontrollere aşina olacaksınız. Ekranın sağ tarafında, düşmanlarınıza saldırmak veya engellerin üzerinden atlamak için eylem düğmeleriniz olacak.

Lost Abyss, karakterinizin attığı her adımda üçüncü şahıs aksiyonu deneyimleyeceğiniz muhteşem bir hayatta kalma nişancı oyunudur. Tonlarca gizemi ortaya çıkarmaya çalışırken, her düşman sürüsünü alt etmek için elinizdeki tüm kaynakları kullanmanız gerekecek. Dünya tehlikede ve deniz seviyesinin altında her şeyin kaybolmadığından emin olmak size kalmış.

Daha önce proje atlası olarak bilinen Lost Abyss, NetEase’in sizi öldürecek yaratıklarla dolu dünyadaki en yeni Hayatta Kalma MMORPG oyunudur. LifeAfter’ı sevdiyseniz ve mükemmel oynanışa sahip benzer bir oyun aramak istiyorsanız, o zaman Android için indirilebildiği için Lost Abyss’e kesinlikle göz atmalısınız.
H. 220 yılında Dünya bilinmeyen sebeplerle sular altında kalır ve insanlık, yüzeyinin yüzde 90’ını deniz suyunun kapladığı bir gezegende hayata uyum sağlamak zorunda kalır. Tatlı su ve yiyecek kıtlığı nedeniyle, insanlık denizde hayatta kalabilmek için bir sondaj platformunda yaşamak zorunda kalıyor. Ayrıca, mutantlar ortaya çıkmaya başladı ve işbirliğinden çok kanla ilgileniyorlardı. Yiyecek, su ve oksijen bu dünyadaki değerli mallardır; okyanusta hayatta kalabilecek misin?
Android ve iOS için NetEase Project Atlas Lost Abyss Apk İndir mevcuttur. Lost Abyss Oyunu Açık Dünya hayatta kalma oyununu mobil cihazınıza indirin ve oynayın. Bugün burada, bu oyun hakkında her şeyi ve Lost Abyss Apk’yi nasıl indirebileceğinizi ele alacağız. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen sonuna kadar bizimle kalın.

Lost Abyss Hile Videolu Anlatım

Lost Abyss, NetEase tarafından geliştirilen bir Açık Dünya Hayatta Kalma oyunudur. Ayrıca Project Atlas Apk olarak adlandırılan ünlüdür. Burada Zombileri yenerek ve görevleri yerine getirerek Lost Abyss City’de hayatta kalmanız gerekiyor.

H. 220 yılında Denizin Gözü felaketi yaşandı ve denizde dipsiz bir uçurumun belirdiği an rezillik yaşayacak. Felaketten sonra dünya yüzeyinin yaklaşık yüzde doksanı sular altında kaldı ve toprak kaybı ve tatlı su eksikliği nedeniyle insanın imtihanı daha yeni başladı.

Bir açık deniz sondaj platformunun bir deniz sığınağına dönüştürülmesi sayesinde insanlar birbirleriyle yeni yollarla bağlantı kurabildiler. Çeşitli güçler yükselmek için kaostan yararlanıyor ve onun derinliklerine inmeye cesaret edenleri gizemli bir bilinmeyen deniz bekliyor.

Lost Abyss Beta Apk v2.0 Özellikleri
Her yere hareket edebileceğiniz Açık Dünya.
HD ve 3D oyun grafikleri.
Karakterinizin Saçını, Kıyafetini, Yüzünü, Bedenini ve daha fazlasını özelleştirin.
Pek çok Silah ve beceri.
Ücretsiz ve Güvenli İndir Lost Abyss Oyunu Apk.
Tüm dünyada çevrimiçi olarak herhangi bir yerde oynayın.
Görevleri tamamlayın ve ödüller kazanın.

Tüm Hileler için Hilemi.

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu