2023 OyunlarıEn YeniGüncellenenPopülerUncategorizedVideolu

Ground Zero Hile – Bedava Kod – Kanıtlı

Ground Zero Hile

Ground Zero Hile – Bedava Kod – Kanıtlı konumuza hoşgeldiniz arkadaşlar. Ground Zero Hile – Bedava Kod – Kanıtlı tüm dünyada oldukça popüler olmuş bir oyundur.

Kötü şöhretli ‘Contami’ açgözlülükleriyle feci bir nükleer savaşa neden oldu. Nükleer savaş dünyayı mahvetti ve insanlık, nükleer bombaların kimyasallarıyla kirlenmiş zombilere dönüştü. Contamies, kıyamet dünyasını fethetmek için zombileri kullanır. Ancak hayatta kalan bazı kişiler, Contamies’e karşı savaşmak için ittifak kurdu.

Ground Zero Hile Nasıl Yapılır ?

Ground Zero Hile
Ground Zero Hile

🔻 Şık Savaş: Hayatta Kalmak İçin Zombileri ve Contemis’i Yenin
🔻 Scavenge: Kıyamet dünyasında gerekli öğeleri yapmak için kaynakları toplayın
🔻 El İşi Öğeler: Hayatta Kalanlarınızı büyütmek için Arabalar, Silahlar ve Zırhlar yapın
🔻 Barınak Uzantısı: Gerekli binaları yükseltin

🔸 Sürü halindeki zombilere karşı savaşın ve hayatta kalın!!
🔸 Hayatta kalmak için eşyalar yapmak için malzemeleri toplayın!!
🔸 Heyecan verici bir hikaye ve çeşitli haritalar!!
🔸 Basit Kontrol ile Sürükleyici Oyun!!

Ground Zero Bedava Kod

Bize popüler özel ROM’ları Tesla, Tipsy ve Validus’u getiren ROM geliştirme ekibi olan Ground Zero ROM’lar, sıfırdan başlamak zorunda kalmadan (doğrudan AOSP’den) özel ROM’ların oluşturulabileceği merkezi bir Android Oreo deposu sağladı. Ground Zero Açık Kaynak Projesi (GZOSP) fikri, özel ROM oluşturuculara hem gerekli AOSP kodu hem de CAF (Code Aurora Forum, Qualcomm’un Snapdragon SoC’lere sahip Nexus olmayan cihazlar için kullanışlı olan kendi deposu) ile daha iyi bir başlangıç noktası sağlamaktır. ) çok çeşitli aygıtlar için derleme kodu.

Popüler ROM’lar Tesla, Tipsy ve Validus ile karıştırılmamalıdır çünkü bu ROM’ları benzersiz kılan özelliklerin hiçbirini içermez. Buna göre, bu depodan derleme yaptığınızda ekip, kamu tüketimi için ilk resmi sürümü yayınlayana kadar ROM’unuzu resmi olmayan bir Tesla, Tipsy veya Validus yapısı olarak markalamamanızı ister.

Bu depo aşağıdakileri içerir:

Tüm özel ROM’lardan beklenen temel özellikler (gelişmiş yeniden başlatma menüsü, gece modu ve Hızlı Ayarlar parlaklık kaydırıcı kontrolü gibi)
Google’ın bir sonraki aylık güvenlik yamasına ve hatta bir sonraki Android bakım güncellemesine kadar yayınlamayacağı hata düzeltmeleri
System UI Tuner gibi Google’ın varsayılan olarak devre dışı bıraktığı AOSP özellikleri
Burada veya havuzun ana sayfasında listelenen diğer Android Oreo’ya özgü eklemeler
Daha önce bahsedildiği gibi GZOSP, popüler Ground Zero ROM’lar Tesla, Tipsy ve Validus’tan beklediğimiz özel özellikleri içermez. Örneğin, herhangi bir yerleşik karanlık sistem teması, Kurt İni özel ayarlar bölümü veya Validus duvar kağıtları görmezsiniz. Bunun nedeni basit: ekibin amacı, projenin en iyi bilinen üç Ground Zero ROM markasıyla sınırlı kalmadan tüm geliştiricilere kendi özel ROM’larını oluşturmaları için bir temel sağlamaktır.

Doğrudan GZOSP deposundan derlerseniz, daha önce listelenen eklemelerle, ancak mevcut özel ROM’lara özgü özelliklerin hiçbiri olmadan bir stok Android 8.0 Oreo derlemesi alırsınız. Temel olarak LineageOS 15.0’dan veya varsayılan olarak tüm özel özelliklerine sahip olduğunuz Slim veya Paranoid Android’den derlemeye bir alternatiftir. Bu arada, burada listelenen Nexus olmayan cihazları çalıştırmak için ihtiyacınız olan herhangi bir CAF kodunuz var (zamanla daha fazlası eklenecek) ve Google’ın AOSP’de birleştirdiği şeylerle sınırlı değilsiniz.

Tüm Hileler için Hilemi.

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu