2023 OyunlarıEn YeniGüncellenenPopülerVideolu

Free Fire Max Yükle – Nasıl Yüklenir

Free Fire Max Yükle – Nasıl Yüklenir konumuza hoşgeldiniz. Free Fire Max Yükle – Nasıl Yüklenir herkesin şuan merak ettiği bir konu. Oyun çok beklenen ve güncellenen bir oyun. Yeni ek ismi ile karşımızda.

Free Fire MAX, oyunu geliştirmek için çeşitli oyun içi öğelere ve silahlara sahiptir. Uçan Tava oyundaki en değerli eşyalardan biridir ve şimdi oyuncular onu yeni etkinlik aracılığıyla elde edebilirler.

Free Fire Max Yükle - Nasıl Yüklenir
Free Fire Max Yükle – Nasıl Yüklenir

Free Fire MAX’ta oyuncuların Flying Pan almak için iki seçeneği vardır: oyun içi mağazadan bir tane satın alabilirler veya ödül olarak bir tane almak için etkinliklere ve promosyonlara katılabilirler. Uçan Tava alma şansınızı artırmak için oyunu oynamaya, görevler yapmaya ve etkinliklerde yer almaya devam edin. Tanınmış battle royale oyunu Free Fire MAX’ın yeni bir mücadelesi var. Oyuncular, bu görevi tamamladıktan sonra uyarlanabilir pan silahı için güzel bir görünümle zengin bir şekilde ödüllendirilecek.

Free Fire Max Yükle

Free Fire oyuncuları, Free Fire MAX’ta rekabet etmek ve bu görevi tamamlamak için mevcut haritalardan herhangi birinde 60 öldürme puanı alarak dövüş becerilerini göstermelidir.

Oyuncular, yeni görevin son dönüm noktası olan 60 öldürmeye ulaştıktan sonra çabalarının karşılığını fazlasıyla alıyor. Free Fire oyuncuları, oyun içi cephaneliklerine görsel olarak güzel bir eklenti olan ve onları korkunç rakipler olarak ayıran Flying Pan kaplamasının büyük ödülüne ek olarak, başarıları için ekstra ödüller de kazanacaklar.

Oyuncular, toplam 20 öldürme için bir Weapon Royale Kuponu alacaklar. Bu onlara silahlarını ve donanımlarını daha da geliştirme fırsatı verir. Ek olarak, oyuncular toplam 40 öldürme için bir silah kutusu alacak, cephaneliklerini genişletecek ve onlara savaşta ek seçenekler sunacak. Oyuncular, çabaları ve oyuna bağlılıkları için verilen bu teşvikleri alarak yeteneklerini geliştirmeye devam etmeleri için daha fazla teşvik edilir.

Oyuncular, FF MAX’te 60 öldürmelik birincil görevi gerçekleştirerek 20 ve 40 öldürmelik yan görevleri otomatik olarak tamamlayacak ve ilgili tüm ödülleri almaya hak kazanacaklar. 40 öldürme için Silah Kutusu ve 20 öldürme için Weapon Royale Kuponu, oyuncuların çabaları için tamamlayıcı ödüllerdir ve başarı duygularını artırır. Onlara oyun içi deneyimlerini geliştirmeleri için daha fazla şans verir.

Oyuncular, becerilerini geliştirmek ve bu süreçte heyecan verici ödüller kazanmak için bu etkinlik döneminden yararlanabilirler.

Free Fire Max Nasıl Yüklenir ?

Free Fire MAX, mobil için en popüler battle royale oyunlarından biridir ve Garena, oyunu yeni içerik ve etkinliklerin yanı sıra oyuncuların silahlar, araçlar, ifadeler gibi ödüller kazanması için çeşitli yollarla güncellemek için sürekli olarak sıkı bir şekilde çalışmaktadır. , evcil hayvanlar, kozmetikler, vb.

Oyuncuların ödül kazanabileceği birçok yol arasında, “Luck Royale” oyunun, oyuncuların şanslı bir çekilişten çeşitli ödüller kazandığı bir bölümüdür, ancak her döndürme belirli bir miktarda altın veya elmasa mal olacaktır.

Diamond Royale, özellikle kıyafetler için tasarlanmış Luck Royale’in bir parçasıdır. Son zamanlarda, oyuncuların Lady Baroque kıyafetini kazanabileceği Free Fire MAX versiyonuna yeni bir kıyafet güncellendi. Diamond Royale, bugünden itibaren önümüzdeki 42 gün boyunca açık olacak ve bu, oyuncuların bu kıyafeti ve pek çok ek ödülü kazanması için mükemmel bir fırsat.

Daha önce de belirtildiği gibi, her döndürme 40 elmasa mal olduğundan, bu ödülleri elde etmek çok fazla elmasa mal olacak. Oyuncular ayrıca 10+1 dönüş için indirimli 400 elmas fiyatına gidebilirler. Döndürme sayısı arttıkça, genel şans katsayısı artar, bu da büyük ödülü kazanma şansını daha da artırır ve hatta her döndürme için harcanan elmas sayısını azaltabilir.

Free Fire MAX’ın yeni Diamond Royale oyununda ödül alma adımları

Özel Lady Baroque kıyafeti ve diğer ödülleri kazanmak için Diamond Royale’e katılmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır.

Adım 1 – Mobil cihazınızda Free Fire MAX uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.

Adım 2 – Ana sayfanın en sol kısmındaki Luck Royale bölümüne gidin ve Diamond Royale seçeneğini seçin.

Lady Barok Kıyafeti (Görüntü Garena aracılığıyla)
Lady Barok Kıyafeti (Görüntü Garena aracılığıyla)
Adım 3 – Gerekli elmasları harcayarak spin yapmaya başlayabilirsiniz. Yeterli elmasınız yoksa, hesabınıza daha fazlasını yükleyebilirsiniz. Artan şans bileşeni nedeniyle büyük ödülü elde etmenin sabit bir maliyeti olmadığından, ödüllerin her dönüşte garanti edilmediğini unutmayın.

Diamond Royale’de kazanılabilecek ek ödüllerin bu listesine göz atın:

Ek ödüller (Garena aracılığıyla resim)
Ek ödüller (Garena aracılığıyla resim)
Lady Baroque PaketiSihirli KüpKüp ParçasıGece Avcısı Teddy (Üst)Gece Avcısı Teddy (Alt)Gece Avcısı Teddy (Ayakkabılar)Gece Avcısı Teddy (Maske)Gece Avcısı Teddy (Kafa)Berserker (Üst)Berserker (Alt)Berserker (Ayakkabılar)Berserker (Maske)Bioforge (Üst)Bioforge (Pantolon)Bioforge (Ayakkabılar)Bioforge (Kafa)Bioforge (Maske)Nerves of Steel (Üst)Nerves of Steel (Alt)Nerves of Steel (Ayakkabılar)Nerves of Steel (Baş)Nerves of Steel (Maske)İmparatoriçe’nin İlahi (Alt) )Empress’ Divine (Üst)Empress’ Divine (Ayakkabı)Empress’ Divine (Maske)Tam Deri (Üst)Tam Deri (Alt)Tam Deri (Ayakkabı)Tam Deri (Maske)King’s Sword (Üst)King’s Sword (alt)King’s Kılıç (Ayakkabı)Kralın Kılıcı (Maske)Samuray ZırhıSamuray PantolonSamuray BotlarıSamurai KabutoDouble Gold CardDouble EXP Card8 Oyun KartlarıEvrensel ParçaEvcil Hayvan Maması
Bu listeden daha önce alınmış olan ödüller, Free Fire Jetonlarına dönüştürülecektir. Lady Baroque kıyafetine sahip olduktan sonra onu kasa bölümünden donatabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Free Fire, hükümetin koyduğu kısıtlamalar nedeniyle Google’ın Play Store’unda ve Apple’ın App Store’unda kullanılamıyor. Oyuncuların oyunu üçüncü taraf web sitelerinden indirme yetkisi yoktur. Ancak Free Fire MAX, uygulama mağazalarında mevcuttur ve oynanabilir.

Tüm oyun hileleri için Hilemi

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu