2023 OyunlarıEn YeniGüncellenenPopülerVideolu

Exohunters Galaxy Hile – Bedava Kod – Kanıtlı

Exohunters Galaxy Hile

Exohunters Galaxy Hile – Bedava Kod – Kanıtlı konumuza hoşgeldiniz arkadaşlar. Exohunters Galaxy Hile – Bedava Kod – Kanıtlı tüm dünyada oldukça ilgi ile karşılanan bir oyun oldu.

Yüzlerce yıl sonra, insanlığın etki alanı tüm galaksiye yayıldı. Eşi görülmemiş bir refahın ardında, çürüme de kaçınılmaz bir kaderdir. Bununla birlikte, galaksinin ucunda yeni bir umut parlıyor – bir grup öncünün gelişi ve bağlılığıyla, sayısız dünya, bozulmanın kaderinden kurtulma şansına tanık olacak ve yeni insan uygarlığı bir zamanlar büyüklüğün zirvesindeydi. devamı.

Exohunters Galaxy Hile
Exohunters Galaxy Hile

Bir tüccar ve bir ödül avcısı olarak, eski ve yeni güçler arasında arabuluculuk yapacak, görevlerinizi üstlenecek, seçimlerinizi yapacak ve inancınızı korumak için etkinizi artıracaksınız: – Evrendeki çeşitli gezegenleri keşfedin – Uzaylı yaratıkları ele geçirin ve yenilikçi yukarıdan aşağıya atış seviyelerinde düşmanlar – En güçlü kadroyu oluşturmak için çok yönlü yetenekleri işe alın – Umut kıvılcımlarını yaymak için filolarınızı geliştirin ve iş imparatorluğundaki etkinizi oluşturun Bir tüccar ve bir ödül avcısı olarak, eski ve eski arasında arabuluculuk yapacaksınız.

Yeni güçler, görevlerinizi üstlenin, seçimlerinizi yapın ve değerlerinizi korumak için etkinizi artırın: – Evrendeki çeşitli gezegenleri keşfedin – Yenilikçi yukarıdan aşağıya atış seviyelerinde uzaylı yaratıkları ve düşmanları ele alın – Rec En güçlü kadroyu oluşturmak için çok yönlü yeteneklere sahip olun – Filolarınızı geliştirin ve umut kıvılcımlarını yaymak için iş imparatorluğundaki etkinizi oluşturun.
Çok güzel bir oyun oynarken çok keyif aldım 5 yıldız verdim. Lütfen o oyun için bir gamepad desteği ekleyin
ExoHunters Mod APK, ExoHunters’nin premium sürümüdür, ExoHunters Mod APK’da, para harcamadan veya reklam izlemeden ExoHunters içindeki tüm özellikleri kullanabilirsiniz. İçindeki eşyaların hiçbirini açmak için zaman harcamanıza bile gerek yok, çünkü Tanrı’nın bakış açısında siz ve her şeyi toparlayabilirsiniz. Mod APK premium sürümü, oyun mod apk gibi farklı öğelerden farklı yorumlara sahiptir.

Sınırsız altın veya sınırsız elmas, hatta sınırsız seviyede yaşıyorsun, oyun eğlencesini hiç çaba harcamadan kolayca yaşıyorsun. Mod APK’nın gelişmiş sürümü, popüler uygulamalardaki şarj etme özelliklerini kaldırır ve kullanmak için reklam izleme gereksiniminin birçok sorununu ortadan kaldırır. Yeşil ve temiz versiyonu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ve ExoHunters Mod APK, Ücretsiz sürümüdür, bu da böyle bir eğlenceyi deneyimleyebileceğiniz anlamla gelir.

Tüm Hileler için Hilemi.

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu