2023 OyunlarıEn YeniGüncellenenPopülerVideolu

Demon Hunter Rebith Hile 2024 – Kanıtlı

Demon Hunter Rebith Hile

Demon Hunter Rebith Hile 2024 – Kanıtlı konusuna hoşgeldiniz. Demon Hunter Rebith Hile 2024 – Kanıtlı yurtdışından alınan ve elden geldiğince Türkçe ye çevrilen bir hiledir.

Bloktaki en yeni mobil MMORPG olarak, Demon Hunter: Rebirth’te bulunan sınıflara hızlı bir genel bakış bulabileceğiniz bir rehber yazmak zorunda hissettik, böylece tam olarak ne bekleyeceğinizi ve hangisini seçeceğinizi bilirsiniz. yolculuğunuzda iyi bir başlangıç.

Demon Hunter Rebith Hile 2024 Yapılışı “Kanıtlı” – Önce “Kanıtlı” Videoyu İzleyin

Demon Hunter Rebith Hile 2024 Yapılışı – “Alttaki “HİLE” Butonuna Tıklayınız.

Demon Hunter Rebith Hile 2024 için Aşağıdaki Butona Tıklayınız.

hile

—————————————————————————————————————–

Demon Hunter Rebith Hile
Demon Hunter Rebith Hile 2024

iblis avcısı: yeniden doğuş
İblis Avcısı: Yeniden Doğuş
Demon Hunter:Rebirth, App Store’daki oynaması en iyi ücretsiz oyunlardan biridir.
Coding Code Mobile Technology LLC tarafından geliştirilen Demon Hunter:Rebirth, içerik derecelendirmesi 12+ olan bir Rol Yapma oyunudur.
En son güncelleme 5 Aralık 2022 ile 12 Ekim 2022’de yayınlandı.

Demon Hunter Rebith Hile 2024 Nasıl Yapılır ?

İster Rol Yapma, Aksiyon, oyunların hayranı olun, bu oyunu ilginç bulacaksınız ve kesinlikle beğeneceksiniz.

DEMON HUNTER:REBIRTH’IN DEĞERLENDİRMESİ NEDİR?
1.756 kişi 1.0.8 puan verdi

DEMON HUNTER:REBIRTH’IN FİYATI NE KADAR?
iOS’ta indirmek ücretsizdir.

DEMON HUNTER:REBIRTH NE ZAMAN ÇIKTI?
Demon Hunter:Rebirth, 12 Ekim 2022’de yayınlandı.

DEMON HUNTER:REBIRTH NE ZAMAN GÜNCELLENDİ?
Demon Hunter:Rebirth’ün en son güncellenme tarihi 5 Aralık 2022’dir.

DEMON HUNTER:REBIRTH NEREDEN İNDİRİLEBİLİR?
Demon Hunter:Rebirth oyununu Apple Official App Store’dan indirebilirsiniz.

App Store’dan indirin.

TANIM
Bin yıllık bir rüyanın ardından bir anda kaos başlar.

==Arka Plan Hikayesi==

Lucifer, sonsuz bir yok olma savaşını başlatmak için Demonground’ın kapısını açmaya ve iki dünya arasında bir geçit oluşturmaya çalışıyor.

Hades Tapınağı’ndaki şeytani güç sessizce uyanıyor ve dünyanın iblisleri hareketleniyor. Cehennemdeki iblislerin kükremeleri yeryüzünü titretir! Kutsal tüyler bir kez daha açıldı. Savaşmazsanız, cennet çökecek ve güzel dünya yok olacak. Öyleyse savaşa katılın! Dünyayı umutla doldurmak için zorluklardan geçin!! Savaşa katılın! Işık adına! Ve zirveye savaşın!

Işıktan doğan sen, dünyanın umudu ve çekişmenin sonlandırıcısın. Tanrı’nın soyundan gelen biri olarak, ruh kartlarını toplamak ve güç biriktirmek için bu mucizevi kıtada cesaret, bilgelik ve azimle gezinmeye, kötü düşmanları yenmeye ve şafağın ışığının yeniden dünyaya parlamasına izin vermeye hazırlanmakta kararlısın!

Bu sefer kim üstün gelecek? İyi? Yoksa kötülük mü?

==Özellikler==

[Büyü Çağını Yeniden Yaratan Bir Karanlık Sanat Tarzı]Oyun boyunca klasik karanlık sanat stilini yeniden üreten mükemmel 3D modelleme.
Eşi benzeri görülmemiş bir deneyim getiren inanılmaz büyülü bir dünyada sürükleyici bir macera.
Hazineyi bulmak ve destansı mitlerin bir parçası olmak için meleklerin gizemli kıtasını kahraman olarak dolaşın.

[Yüksek Düşme Oranlarına Sahip Ucuz Bir AFK Oyunu]Tek tıkla AFK ve ücretsiz VIP10. İlk gününüzde 100.000 Dia toplayın ve AFK kazancının tadını çıkarın. Gelişmiş öğeleri açık pazarda dilediğiniz gibi takas edin. Ekipmanı para karşılığında satın ve bir kuruş harcamadan en iyi oyuncu olun.

Yavaş taşlamaya elveda deyin. L.E.’yi elde etmek için çılgın patronları avlayın. donanım, %1000’e yükseltilmiş nadir bling görünümlerinin keyfini çıkarın ve binekleri ve kanatları zahmetsizce elde edin. CP’niz fırlayacak.

[Yüzlerce Görünüş ve Eşsiz Ruh Kartı Dönüşümü]Görkemli zırhlar, zarif önlükler, günlük mayolar… Çeşitli kostümlerle eşleştirmekten çekinmeyin.
Holylight Wargod, Queen of Blades, Scarlet Nightmare… Yüzlerce binek, takipçi ve büyülü yaratık emrinizde. Onları ruh kartlarını toplamaya gönderin, böylece becerileri istediğiniz gibi eşleştirebilir, savaşta tanrılara ve iblislere dönüşebilir ve rakibi ezebilirsiniz!

[Heyecanlı Bir Macera ve Zengin Bir Oynanış]Sonsuz Bossları geliştirmek için Demoncores’u kullanabileceğiniz, düşme oranlarını önemli ölçüde artıran özel bir boss ilerleme sistemi.

Abyssal Trial, Devil Sniper, Royal Duel… Yüksek CP ile anında temizleyebileceğiniz çeşitli rastgele zindanlar. Parkour, Fisher King, Fruit Workshop… Çok sayıda ilginç oyun modu sizi meşgul edecek!

[Heyecanlı Savaşlarda Savaşmak için Arkadaşlarla Takım]Baskınlara, tüm sunucu kavgalarına ve çeşitli PvP modlarına ve canlı dövüşlere katılmak için takım olun.
Dünya sunucusu kuşatması açıkken, çapraz hizmet modunda Altın Şehir’in güçlü düşmanlarına meydan okumak için sunucunuz adına Mabedi işgal edin!

Tüm hileler için Hilemi.

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu