2023 OyunlarıEn YeniGüncellenenPopülerVideolu

Cyberpop Hile – Kanıtlı – Bedava – Türkçe

Cyberpop Hile

Cyberpop Hile – Kanıtlı – Bedava – Türkçe konumuza hoşgeldiniz. Cyberpop Hile – Kanıtlı – Bedava – Türkçe yi yurtdışı kaynaklardan bulduk ve elimizden geldiğince Türkçe ye çevirmeye çalıştık.

Cyberpop Hile
Cyberpop Hile

Cyberpop New World, oyuncunun yolculuğunun başlangıç noktası olarak son derece gelişmiş dijital ve biyolojik teknolojiye sahip yakın gelecekteki bir toplumu alıyor. Cyberpunk’ın popüler özelliğini ve görsel estetiğini bu dünyanın temeli olarak soyutladık.
Biz buna Siber Pop diyoruz: bu dünya çok havalı ama soğuk değil.

Cyberpop Hile Kanıtlı

Jeton kazanma etkinliklerine katılmak için topluluğumuza katılabilir ve oyuna katılmak için oyunda bd satın almak için jeton kullanabilirsiniz: https://discord.gg/5nYDa4YwjQ

Oyuncular, Cyberpop’ta istemci aracılığıyla sanal bir bedene girecekler. Bu gerçek dünyada savaşabilir, sosyalleşebilir, keşfedebilir ve yaratabilirler.

Bu sadece bir CyberPop dünyası değil, aynı zamanda gerçek bir dünya.

Bu dünyanın gerçek olmasının nedeni meta oyun öğelerinde yatıyor: tüm oyun dördüncü duvarı yıkmaya çalışıyor. Örneğin, Cyberpop’taki tüm NPC’ler yaşadıkları dünyanın aslında bir video oyunu olduğu gerçeğini biliyor; ve daha yüksek boyuttan gelen oyunculardan yardım almaya can atıyorlar.

Bu nedenle oyunseverler, oyun yolculuğu sırasında gerçeklik Kimliğini tamamen koruyabiliyor ve dahası Cyberpop’ta istedikleri kişi olabiliyorlar.

Gerçeğe ek olarak, Cyberpop birçok farklı dünya stilini de birbirine bağlar; tanrıların öldüğü çorak araziden “Dune” görsel estetiği ile MagicPunk’a, başka bir gerçeklikte farklı bir hayat elde etmek isteyen oyuncular için sonsuz olasılıklar hazırladık.

Tüm Hileler için Hilemi.

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu