2023 OyunlarıGüncellenenPopülerVideolu
Trend

Call of Dragons Elmas Hilesi

Call of Dragons Hile

Call of Dragons Elmas Hilesi konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. 2023 yılında çıkan Call of Dragons Elmas Hilesi oldukça fazla kitleye hitap eden bir şehir kurma ve fetih oyunudur. Herkesin oyun hakkındaki en büyük önceliği elmas bulmaktır. Endonezya kaynaklı bulduğumuz oyun hilesi sizinle paylaşmakdan mutluluk duyuyoruz.

Call of Dragons Hile

Bilmeyenler için Call of Dragons, FARLIGHT tarafından geliştirilen strateji ve MMO öğelerini harmanlayan bir oyundur. Burada, gizemli yaratıkların olduğu büyük bir fantezi açık dünyasına götürüleceksiniz. Oyuncunun görevi oldukça tanıdık, yani bir üs inşa etmek, bir ordu geliştirmek ve yeni toprakları istila etmek. Aynı zamanda oyunu oynarken göz alıcı dövüş efektleri ile birlikte güzel 3D arazileri keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Getirdiği eğlenceyi test etmek için bu oyunu Google Play veya aşağıdaki APK bağlantısı üzerinden indirin.

Call of Dragons Elmas Hilesi Nasıl Yapılır

Dünya Tamaris’in tarihi hikayeleri Call of Dragons, mevcut çok çeşitli heyecan verici içerik aracılığıyla Tamaris dünyasının tarihi hikayelerini getiriyor. Daha spesifik olarak, Tamaris’in büyümesini yutan tehlikeli karanlık, her şeyin yavaş yavaş kaotik hale gelmesine neden oldu. Bu, yeni şehrinizi yeniden inşa etmenin ve tüm dünyada yeni bir düzen kurmanın tam zamanı. Bunu yapmak için güçlü bir üs oluşturmanız, güçlü bir ordu oluşturmanız ve önde gelen gruplardan birine liderlik etmeniz gerekiyor. Bunlar İnsanlar, Elfler ve Orklardır. Dünyanın kaderi tamamen sizin liderliğinize bağlı. Bölgenizi genişletmek ve en güçlü orduyu kurmak için her şeyi yapın.

Krallığın refahını yaratın Call of Dragons’a katılan tüm oyuncuların en önemli hedefi, krallıklarının daha da müreffeh hale gelmesine yardımcı olmaktır. Çok çeşitli binalara ve teknolojilere erişebileceksiniz. Binaları tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde yükseltmek için kazandığınız kaynakları kullanın.

Call of Dragons Elmas Hilesi Videolu Anlatım

Dünya Tamaris’in tarihi hikayeleri Call of Dragons, mevcut çok çeşitli heyecan verici içerik aracılığıyla Tamaris dünyasının tarihi hikayelerini getiriyor. Daha spesifik olarak, Tamaris’in büyümesini yutan tehlikeli karanlık, her şeyin yavaş yavaş kaotik hale gelmesine neden oldu. Bu, yeni şehrinizi yeniden inşa etmenin ve tüm dünyada yeni bir düzen kurmanın tam zamanı. Bunu yapmak için güçlü bir üs oluşturmanız, güçlü bir ordu oluşturmanız ve önde gelen gruplardan birine liderlik etmeniz gerekiyor. Bunlar İnsanlar, Elfler ve Orklardır.

Dünyanın kaderi tamamen sizin liderliğinize bağlı. Bölgenizi genişletmek ve en güçlü orduyu kurmak için her şeyi yapın. Krallığın refahını yaratın Call of Dragons’a katılan tüm oyuncuların en önemli hedefi, krallıklarının daha da müreffeh hale gelmesine yardımcı olmaktır. Çok çeşitli binalara ve teknolojilere erişebileceksiniz. Binaları tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde yükseltmek için kazandığınız kaynakları kullanın.

En güncel hileler için buraya tıklayabilirsiniz. Hile

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu