2022 OyunlarıBedava myClub Coins Hilesi 2022En YeniGüncellenenPopülerVideolu

Bedava myClub Coins Hilesi 2022

Bedava myClub Coins Hilesi 2022 Antrenman modu sayesinde diğer modlarda henüz kullanamadığınız gizli takımları ve oyuncuları seçip test edebilirsiniz. İşte bunu kolayca nasıl yapacağınız. Bedava myClub Coins Hilesi 2022 eFootball 2022, bu hafta, uzun zamandır beklenen Sürüm 1.0.0’a kavuştu ve bu da beraberinde oyunda çok sayıda ekleme ve iyileştirme getiriyor. Ancak, topluluğun ana şikayetlerinden biri hala oynarken seçebileceğimiz sınırlı sayıda takım. Bedava myClub Coins Hilesi 2022 VGC sayesinde, mevcut sorunu tamamen çözmek için yeterli olmasa da, tüm gizli takımları ve ilgili oyuncuları test etmek için yeterli olan bir çözüm öğrendik. Bedava myClub Coins Hilesi 2022 Aşağıda size nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

Bedava myClub Coins Hilesi 2022 Eğitim Modu, her şeyin anahtarı Adım 1: Ekstralar menüsünden Eğitim Moduna erişin ve “Serbest Eğitim” seçeneğini seçin. Adım 2: Sahaya girdikten sonra duraklatma menüsü > ayarlar > antrenman ayarları’nı açın. Adım 3: Maçın zorluk seviyesini ayarlayın ve oyuncu sayısını 11’e çıkarın. Adım 4: Takımların tam listesine erişebilmek için “ev ve deplasman” ayarını seçin. Adım 5: Konfigürasyon menüsünü kapatın, antrenmana dönün ve istediğiniz takımla bir maç (süre sınırsız) oynayabilirsiniz.

Bedava myClub Coins Hilesi 2022 Sürüm 1.0.0, neleri içeriyor? Konami’nin odaklandığı ilk şey, oynanabilirliği önemli ölçüde geliştirmek. Çarpışma sistemi, fizik ve oyuncuların hem savunma hem de hücumdaki davranışları gibi unsurlar bu yeni versiyonun kilit unsurlarından bazıları. Ayrıca, Japonya ve Kuzey Amerika’dan beklenen Dream Team Modu ve yeni lisanslar eklendi: Meiji Yasuda J1 League, Meiji Yasuda J2 League, MLS Players Association ve USL Championship. eFootball 2022 artık 1.0.0 sürümünde mevcut ve tüm platformlarda ücretsiz: PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One. Bedava myClub Coins Hilesi 2022 Aşağıdaki linkte nasıl indireceğinizle ilgili tüm bilgilere sahipsiniz.

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu