2023 OyunlarıAshfall MobileAshfall PCEn YeniGüncellenenPopülerVideolu

Ashfall Hile – Bedava – Kod – Kanıtlı

Ashfall Hile

Ashfall Hile – Bedava – Kod – Kanıtlı konumuza hoşgeldiniz. Ashfall Hile – Bedava – Kod – Kanıtlı Asyalılardan bulunan ve Türkçe ye çevrilen bir hiledir.

Ashfall, şimdiye kadar yapılmış ilk çapraz platform kıyamet sonrası MMORPG’dir. PC ve mobil cihazlar arasındaki çapraz oyunuyla oyuncular, evlerinde veya hareket halindeyken ıssız bir dünyada maceralara atılabilirler. Legendary Star Studio, kıyamet sonrası yaratımını ilk olarak 2022’de TGS Expo’da tanıttı ve 2023’te tüm platformlarda kullanıma sunulması bekleniyor. Ön kayıt şu anda Ashfall’ın resmi web sitesi Steam ve diğer platformlarda mevcut.

Ashfall Hile
Ashfall Hile

Uzak gelecekte, küresel ekonomi darmadağın ve insanlarla yapay zeka arasında şiddetli bir çatışma var. Nükleer savaşın kör edici parıltısından sonra, dünya ıssızlık ve yıkıma uyanıyor. Nükleer kıyametten yıllar sonra oyuncular, tamamen alışılmadık ve parçalanmış bir dünya buldukları yüzeye çıkmak için Mahzenlerin güvenliğini terk ederler. O halde, yerine getirmeye mahkum oldukları bir görevi tamamlamak için harap olmuş dünyada benzersiz bir maceraya atılmak oyuncuya kalmıştır.

Ashfall Hile Nasıl Yapılır ?

Ashfall müziğinin yapımcılığını Oscar ödüllü Hollywood müzik ustası Hans Zimmer, ünlü besteci Steve Mazzaro ve Fallout serisinin müzik yapımcısı Inon Zur üstlenecek. Dünyanın kıyamet sonrası harabelerinde duyular için bir ziyafeti keşfedin ve kendinizi şımartın. Ashfall, bu dünyanın hikayesini anlatmaya yardımcı olan çalışmalarından dolayı onurlandırıldı.

Selam! Bugün size geliştirmekte olduğumuz kişisel taban sistemi hakkında daha fazla bilgi vereceğim.

Çorak arazide belirli bir aşamaya geldiğinizde, bir karakter size saklanma yeri sunacak. Bu, kendinize ait diyebileceğiniz bir alan: kişisel bir üs. İlk bakışta, kişisel üs, içinde bir sürü tozlu ekipman bulunan bir depodan başka bir şey değil gibi görünüyor. Ancak inşaat malzemeleri toplayıp ekipmanı yükselttikçe, kişisel üssün sunduğu her şeyi deneyimleyeceksiniz.

Ashfall Hile Kanıtlı ve Videolu

Örneğin, salon alanı, yoldaşların (savaş için alınabilen karakterler) maceraya çıkmadıklarında dinlenebilecekleri birkaç yıpranmış kanepe olarak başlayacak. Üssü yükselttikten sonra, salon alanında daha fazla yoldaş barındırabileceksiniz. Üs ayrıca kilidini açabileceğiniz ve tabanca becerilerinizi geliştirmek için Gears’ı kullanabileceğiniz bir atış poligonuna sahiptir. Tabanca ustalığınız geliştikçe, savaşta tabanca hasarını artırmak ve daha fazla beceri kazanmak için özel yetenekler öğreneceksiniz.

Salonda istediğiniz maceralarınızda topladığınız mobilyaları da koyabilirsiniz. Mobilya eklemek, tabanı daha rahat hale getirmeye yardımcı olacaktır. Konfor belirli bir seviyeye ulaştığında, dinlenmeyi iyileştirir ve içerideyken daha fazla Dayanıklılık sağlar. Ve bazı özel mobilya parçalarını topladığınızda, karakterinizin dövüş özelliklerini kalıcı olarak artırabilirsiniz.

Bu işlevlerin ve dekoratif özelliklerin yanı sıra taban, otomatikleştirilmiş madenler ve keşif robotları gibi savaş öncesi teknoloji ve zekanın avantajlarından da yararlanmanıza olanak tanır! Ayrıca başkalarının maddi ihtiyaçlarını karşılamak için ağ iletişimleri alacaksınız, ancak buna bir sonraki blogda değineceğiz. Bizi izlemeye devam edin!
Selam, ben Ağaç. Dönmüş olmaktan mutluyum! Bu sefer iki ana çıkarım içeren kısa bir video paylaşıyorum. Birincisi, artık diğer ana akım oyunlara çok yakın olan silah taşıma ve geri tepme ayarlamalarını neredeyse bitirdik. Daha hızlı RPM ve daha iyi stabilite ile tam olarak istediğimiz yerde, ancak yine de bir özgünlük duygusu için daha güçlü geri tepmeyi koruyoruz. Oyuncular oyuna ilk başladıklarında, bazıları dürbün, dergi, dipçik ve daha fazlası gibi bazı silah aksesuarlarını ele geçirecek. Bu aksesuarların durumu, bir silahın kullanım zorluğunu bazen daha iyi bazen daha kötü yönde etkiler. Telafi olarak, ateş etmeyi zorlaştıran aksesuarlara bir ateş gücü çarpanı sağlayacağız. O kadar çılgın bir tasarım ki, gerçekten onu seviyorum! hahahaha

YouTube™ Videosu: Boss Weakness Mechanic | Ashfall-DevelopmentVitrin

Ashfall Hile Kodları Bedava

Bir patron zayıflık mekaniği ekledik. Videoda görebileceğiniz gibi iki tür zayıflık mekaniği var: Kırılganlık ve Kesinti. Daire ile temsil edilen kırılganlık.

Diğer bir şey ise, bir patron zayıflığı mekaniği ekledik. Oyunda benzersiz yeteneklere sahip birçok patronumuz var. Zayıflık mekaniği, bir tür patrona özgüdür. Videoda görebileceğiniz gibi, iki tür zayıflık mekaniği vardır. İlki, daire ile temsil edilen kırılganlıktır. Bu tür bir patron güçlü bir beceriyi bitirdiğinde, zayıf durumdayken daire belirir. O daireye vurursanız tonlarca hasar verebilirsiniz. Daire ne kadar küçük olursa, hasar o kadar büyük olur. İkinci tip, elmaslarla temsil edildiği şekliyle kesinti ile ilgilidir. Bu tür bir patron tamamen öfkelendiğinde, yüksek tehdit becerilerini kullanır ve zayıf noktalarını ortaya çıkarır. Bu zayıf noktaları vurduğunuzda, becerilerini yarıda kesecek ve onları yenebileceksiniz.

Videodaki iki patron, test dönemi için yer tutuculardır. Zayıflık mekaniği başlangıçta vücut implant sisteminin bir parçasıydı. Birkaç implant yapana kadar bekle…

Tüm Hileler için Hilemi.

admin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu